HakkımızdaYAVUZ SÜNGER A.Ş.


Tarihçe;
Yavuz Sünger 1992 yılında sünger ve malzemecilik sektöründe iş hayatına başlamıştır. Türkiye'nin mobilya üretiminde en büyük üretici konumundaki Siteler 'de kurulduğu yıldan beri mobilya sektörü başta olmak üzere bir çok sektöre malzeme ve sünger tedarikinde büyük rol oynamaktadır.

Vizyon & Misyon;
Müşteri memnuniyeti, ürün kalitesi ve üst düzey hizmet anlayışından ödün vermeden sünger ve malzemecilik sektörüne dair tüm ihtiyaçları karşılamak için faaliyetlerine hız kesmeden devam etmek.

Amacı, insana dair sağlıklı, uzun ömürlü ve kaliteli ürünleri, üretici firmalar ile buluşturarak ülkenin kalite ve kalkınma çıtasının yükselmesinde bir nebze olsa da katkıda bulunmak.


Kalite Politikamız;
Yavuz Sünger yaptığı yatırımlarla hem fiziki yapısını hem de profesyonel kadrosunu daha da güçlendirerek sektörünün öncü kuruluşlarından olma yolunda emin adımlarla ilerlemektir.
Mobilya sektörünün sünger ve tüm malzeme tedarikinde kaliteli ürünleri müşterilerine sunmak ve bunun için gerekli fiziki, personel ve Arge çalışmalarını sürdürmektir.